Hakkımızda

TuboCore, plastik masura (bobin) uygulamalarına yönelik  kalite ve performans odaklı yurt içi ve yurt dışı için üretim ve tedarik yapmaktadır. Sektördeki 50 yıllık tecrübesini nesilden nesile aktararak teknolojik ve yenilikçi çözümler sunan firmamız, sektörel ihtiyaçlar doğrultusunda ürün yelpazesini genişletmeye devam etmektedir.

Alanında deneyimli ve dinamik ekibimizle AR-GE çalışmaları ve üretim takibini yürüttüğümüz ürünlerimiz, ambalaj, etiket, tekstil, medikal ve gıda gibi bir çok sektörün ihtiyaçlarına yanıt vermektedir. Bilgiyi yenilikçi ruhla harmanlayarak üretim ve hizmette mükemmelliği hedefleyen firmamız, sektörlerinin önde gelen firmalarının tedarikçiliğini üstlenmektedir.

Amacımız, üretimini İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’ndeki tesisinde gerçekleştirdiğimiz yüksek performanslı ürünleri müşteri memnuniyeti garantisiyle alıcısıyla buluşturarak sonuç odaklı ve kalıcı çözümler yaratmaktır.

Plastik üretimindeki yarım yüzyılı aşkın tecrübemiz ve ürün geliştirme odaklı çalışma anlayışımız sizleri aradığınız ürün kalitesi ve hizmet anlayışıyla buluşturuyor. Hızlı ve kişiye özel çözümlerimizle fark yaratmayı başaran firmamız acil ve küçük siparişlere olan hassasiyetiyle de öne çıkmaktadır.