Neden TuboCore ?

NEDEN TUBOCORE ?
 
Güçlendirilmiş mühendislik plastiklerinden üretilen TuboCore plastik masuraları (bobinleri); kimyasal bileşimleri ve mekanik özellikleri ile farklı sektörlerin ihtiyaçlarını sağlayabilecek ürün çeşitliliğini sağlamaktadır. Karton, metal ve alüminyum masuralar ile karşılaştırıldığında kullanıcı için önemli avantajlar sağlayan plastik masuralar sektör ihtiyaçlarına en fazla karşılık veren teknolojik ürün olma yönünde ilerlemektedir.
 
Uzun ömürlü yüksek performans sağlayan TuboCore masuraları yüksek sarma gerilimi, çarpma, düşme, ezilme, nem ve basınç kaynaklı hasarlara dayanıklı olarak tasarlandığından şeklini koruyarak defalarca kullanıma olanak sağlar. Yüksek kalite ve oldukça dirençli TuboCore masuraları bu özellikleriyle de alanında fiyat performans açısından en verimli seçenek haline gelmiştir.
 
TuboCore plastik sarım masuraları ile tozlanma ve korozyon kaynaklı sorunların da önüne geçilmiştir. Böylelikle temiz ve tozsuz üretimin yanında mükemmel sarım sonuçları hayal olmaktan çıkmıştır. Öncelikli olarak ambalaj, gıda ve medikal kullanımlar açısından bilhassa tercih edilen ve aranan bu özellikleriyle TuboCore plastik masuraları, diğer başlıca üretim sektörlerinin de ilk tercihi haline gelmektedir.
Özellikle masuraların çap ve duvar kalınlığı ölçülerindeoluşan en ufak eşitsizlik, üretim aşamasında geri dönüşü olmayan ciddi sorunlar yaratmaktadır. Yılların verdiği tecrübe ile TuboCore, minimum boyutsal toleranslar ve kusursuz yuvarlaklık ilkesiyle piyasaya sunduğu masuralar ile olası üretim hatalarından kaynaklanan zararların da önüne geçilmesini sağlamaktadır.
 
İnce et kalınlıklarında bile yüksek baskıya dayanabilen TuboCore plastik masuraları, kullanım alanlarına göre değişkenlik göstererek içi yivli ve düz olarak üretilmektedir. Standart ürünlerinin yanı sıra, TuboCore ihtiyaca uygun ölçülerde, duvar kalınlıklarında, çap ve özelliklerde müşteri taleplerini karşılayan özel üretim de yapmaktadır. Farklı boy ve ölçülerde, farklı sarım uygulamaları için ihtiyaç duyulan boylarda da dilimlenebilen Tubocore masuraları kullanıcı taleplerine göre özel olarak tasarlanabilmektedir. Bunların yanında, paketleme ve depolama alanlarında da özel çözümler sunmaktadır.

Tubocore, üretim ve geri dönüşüm maliyetlerini kaliteli uygulamalarla azaltan çevre dostu çözümler arayanlar için standart ve özel üretim ürün seçeneklerini hızlı hizmet ve müşteri memnuniyeti garantisiyle sunmaktadır.